SUB Illust

Pozvánka na Eastlog 2024

Štítky: Autobusová doprava Nákladní doprava Akce ČESMAD BOHEMIA

Kongres EASTLOG 2024 zveřejnil kompletní program. Letošním hlavním tématem je zodpovědná logistika.

Už 30. května se v moderním prostorném kongresovém centru O2 universum v Praze sejdou stovky logistických profesionálů, jak dodavatelů logistických produktů a služeb, tak logistických manažerů ve výrobních a distribučních společnostech. Budou pocházet z různých odvětví a společností, ale cíl bude stejný: diskutovat o tom, jak učinit svůj průmysl odpovědnějším, a to nejen vůči životnímu prostředí, ale vůči zaměstnancům, ostatním částem společnosti, spoluobčanům a dalším subjektům v dodavatelském řetězci.

Kongres EASTLOG se letos vrhá na zodpovědnou logistiku. Protože se už v minulosti vícekrát věnoval tématům, která souvisejí „pouze“ s ekologičností, rozšiřuje letošní záběr. „Zodpovědná logistika neznamená pouze zelená logistika. Zodpovědnost vůči životnímu prostředí je sice klíčová, ale chceme se bavit také o zodpovědnosti ve vztahu k lidem, což zvláště v době překotné automatizace a robotizace nabývá na významu. Logistika musí být zodpovědná i vůči společnosti jako celku, státu nebo samosprávám. Stejně tak musí hrát pozitivní roli jako odpovědný hráč v podnikové struktuře a také je tu jasný přesah ve smyslu odpovědného a transparentního jednání v rámci celého dodavatelsko-odběratelského řetězce,“ vysvětluje Jeffrey Osterroth, který je jednatelem pořadatelské společnosti ATOZ Group. Tyto a pravděpodobně mnohé další aspekty by měly zaznít na 27. ročníku kongresu logistiky a dopravy EASTLOG, který letos očekává více než 600 návštěvníků. Koná se 30. až 31. května 2024 v pražském centru O2 universum.

Druhý den, tj. 31. května, dává doprovodný program EASTLOGu účastníkům šanci vidět v reálu to, o čem se první den hovoří na pódiu. Na zájemce letos čekají čtyři logistické projekty: robotické distribuční centrum Amazonu v Kojetíně; logistické provozy společnosti SIKO Koupelny a Kuchyně v Čimelicích; robotický sklad knižního velkoobchodu Euromedia Group ve Stochově a nově otevřené distribuční centrum dm drogerie v Ostředku.

 

Autor: Atoz Group
Aktualizováno: 13. 05. 2024

Související informace:

Květen 2024

Po Út St Čt So Ne
29 30 4
11
13 14 15 16
1 2

Události v květnu 2024

Více >

Nejčtenější články za posledních 30 dní:

© 2024 Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s. Nad Sokolovnou 117/1, 14700 Praha 4, E-mail: sdruzeni@cesmad-bohemia.cz
Tyto webové stránky podléhají licenci Creative Commons, využíváme Webarchiv | Cookies a GDPR

Webdesign: PeckaDesign

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se