SUB Illust

Přeheslování webových stránek prodopravce.cz

Štítky: Akce ČESMAD BOHEMIA

Jednou z výhod členství ve Sdružení ČESMAD BOHEMIA je výhradní přístup na internetové stránky www.prodopravce.cz

Vážení členové Sdružení,

Jednou z výhod členství ve Sdružení ČESMAD BOHEMIA je výhradní přístup na internetové stránky www.prodopravce.cz, kde najdete užitečné INFORMACE týkající se silniční nákladní a autobusové dopravy. V sekci ČESMAD pak máte k dispozici dokumenty, určené pouze vám – členům Sdružení. Můžete zde například nominovat na ocenění IRU své manažery a řidiče.

Vzhledem k tomu, že informacemi v takovém rozsahu nedisponuje žádná jiná webová stránka a jsou pouze Vaším benefitem, dojde ve středu 8. září 2021 v 10:00 h k přeheslování webových stránek. Tímto krokem vycházíme vstříc četným požadavkům od vás – členů Sdružení. Během personálních změn ve firmách často zůstávají přístupové údaje k dispozici i zaměstnancům, kteří firmu opustili a ne každý člen heslo pravidelně mění.
 

Ve výše uvedeném čase budou všechna dosavadní hesla smazána. Zůstane vám stále stejné evidenční číslo (číslo, pod kterým jste vedeni u ČESMAD BOHEMIA), pomocí kterého si vygenerujete nové heslo. To si můžete následně změnit ve svém uživatelském profilu. Na výmaz hesel budete ještě upozorněni e-mailem, ke kterému bude přiložen postup pro generování nového hesla. K dispozici budete mít také kontakty na své regionální pracoviště a pracovnice odboru informací, kde vám poradí v případě potíží. Tento pokyn bude zaslán každé členské firmě na hlavní e-mail, který jste nám udali. Na něj jsou také zasílána generovaná hesla.

Přístupové údaje na e-shop zůstávají beze změny.

Omlouvám se za toto nepohodlí, ale věřím, že je naším společným zájmem unikátní informace chránit.

S pozdravem
Vojtěch Hromíř
GT ČESMAD BOHEMIA

Autor: VH
Aktualizováno: 07. 09. 2021

Související informace:

Nejčtenější články za posledních 30 dní:

© 2021 Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s. Nad Sokolovnou 117/1, 14700 Praha 4, E-mail: sdruzeni@cesmad-bohemia.cz

Webdesign: PeckaDesign

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se