SUB Illust

Sdružený nákup energií pro členy ČESMAD BOHEMIA

Štítky: Akce ČESMAD BOHEMIA

V letošním roce mají dopravci opět možnost zúčastnit se společného výběru dodavatele elektrické energie a plynu na smluvní období následujícího roku.

Stejně jako v předcházejících letech, tak i v letošním roce nabízí Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA svým členům možnost zúčastnit se společného výběru dodavatele elektrické energie a plynu na smluvní období následujícího roku. Nákup elektrické energie a zemního plynu probíhá formou aukce přímo na Českomoravské komoditní burze Kladno. Jedná se o vyzkoušený a osvědčený způsob, přičemž přípravu a samotný nákup zajišťuje členská společnost burzy FIN-servis, a.s., která má oprávnění i bohaté zkušenosti se společnými nákupy energií na burze.

V uplynulých letech se podařilo pro všechny účastníky sdruženého nákupu energií zajistit zajímavé snížení cen poptávaných komodit.

Více informací najdete na našich stránkách v sekci pro členy: https://www.prodopravce.cz/sdruzeny-nakup-energii-na-rok-2021

Autor: Ing. Pavel Pejřimovský
Aktualizováno: 29. 07. 2020

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto článku

Vložit komentář
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné

Související informace:

Nejčtenější články za posledních 30 dní:

© 2020 Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s. Nad Sokolovnou 117/1, 14700 Praha 4, E-mail: sdruzeni@cesmad-bohemia.cz

Webdesign: PeckaDesign

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se