SUB Illust

TRANSPORT SHOW - TRUCK & BUS

Štítky: Autobusová doprava Nákladní doprava Akce ČESMAD BOHEMIA

Přijďte se 15. června 2017 na tradiční veletrh a výstavu dopravní techniky a služeb pro silniční dopravce.

Letošní Transport Show bude hostit kopřivnický Tatra polygon. Představí se zde výrobci nákladních vozidel autobusů i návěsů a představeny budou také novinky v systémech optimalizace spotřeby vozidel, telematických službách či sledování vozidel. Pro návštěvníky jsou připraveny též odborné konzultace na stáncích vystavovatelů a mnoho dalšího.

Přehled vystavovatelů

Vstupné: ZDARMA

Podmínkou je registrace na e-mailu na brno@cesmad.com. Do emailu napište jméno, firmu, adresu a telefon, s textem: Závazně se přihlašuji na akci konanou 15. června 2017 v Kopřivnici.

Ke stažení

PROGRAM

 

Jak se na Transport Show dostanete

Spočítejte se trasu

Příjezd do areálu je ze silnice 58 spojující města Příbor a Frenštát p.R. Mezi obcemi Lubina a Vlčovice z této silnice odbočíte směr průmyslová zóna a pojedete stále rovně až k bráně, kterou vjedete do areálu zkušebního polygonu TATRA TRUCKS a.s. (brána č.6)

PARKOVÁNÍ - dostatek parkovacích míst je k dispozici přímo v areálu (i pro autobusy). Neparkujte svá vozidla na příjezdových komunikacích ! Parkovné i vstupné je ZDARMA.

GPS vjezdu do areálu: 49°36'3.008"N, 18°9'59.520"E

Vjezd do areálu Tatry Kopřivnice je volný, tudíž není potřeba jakékoli pozvánky, vstupní karty a podobně. Pouze je potřeba říct že jdete na akci ČESMAD BOHEMIA a navigační tabule Vás dovedou přímo k polygonu.

Mapa - pro zvětšení klikněte na mapu

Mapa

 

 

 

 

Autor: Odbor informací
Aktualizováno: 14. 06. 2017

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto článku

Vložit komentář
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné

Související informace:

Nejčtenější články za posledních 30 dní:

© 2019 Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s. Nad Sokolovnou 117/1, 14700 Praha 4, E-mail: sdruzeni@cesmad-bohemia.cz

Webdesign: PeckaDesign

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se