SUB Illust

Bezpečnostní poradce DGSA - služby

Štítky: Nákladní doprava

Nabízíme smluvní zajištění bepečnostního poradce.

Jsme největší tým odborníků na ADR

V České republice jako jedni z mála dokážeme poskytnout všechny služby v oblasti ADR. Od školení řidičů, poradců i ostatních pracovníků až po poskytování bezpečnostního poradce na klíč či poradenskou činnost pro firmy přepravující nebezpečné věci.

Máme informace z první ruky

Naše zastoupení v expertní skupině IRU (Mezinárodní unie silniční dopravy) dokládá, že máme vytvořeny všechny podmínky k tomu, abychom Vám mohli nabídnout smluvní zajištění kvalitní a bezproblémové činnosti bezpečnostního poradce, pokud se rozhodnete, že tuto činnost nebudete zajištovat vlastním zaměstnancem.

Sdružujeme bezpečnostní poradce

Sdružujeme stovky bezpečnostních poradců v Klubu DGSA. V rámci této platformy pořádáme semináře pro bezpečnostní poradce, poskytujeme jim pravidelně informační servis, zpracováváme pro ně odborné podklady a rovněž jim umožňujeme výměnu zkušeností.

Bezpečnostní poradci na našich regionálních pracovištích

Seznam našich poradců najdete ZDE

Časté dotazy

Kdo je bezpečnostní poradce?

Bezpečnostní poradce pro ADR (anglickou zkratkou DGSA) se ve firmě se stará o to, abyste při manipulaci s nebezpečným zbožím a při jeho přepravě splňovali všechny povinnosti podle zákona a podle Dohody ADR.

Týká se to i naší podnikatelské činnosti?

Podle platné legislativy (Dohoda ADR, zákon č.111/1994 Sb.) musí každý podnik, jehož činnosti zahrnují silniční přepravu nebezpečných věcí, nebo s touto přepravou související operace balení, nakládky, plnění nebo vykládky nebezpečných věcí jmenovat jednoho nebo více bezpečnostních poradců pro přepravu nebezpečných věcí.

Jaká je cena služeb?

Ceny našich služeb bezpečnostního poradce na klíč jsou individuální, neboť zde hraje roli řada faktorů od kterých se cenová nabídka odvíjí. Od velikosti vaší společnosti, počtu zaměstnanců a prováděných přeprav. Závisí také na tom, s jakými nebezpečnými věcmi zacházíte, kolik jich je, ale musíme znát i další specifika vaší firmy. Pro konkrétní cenovou kalkulaci doporučujeme kontaktovat přímo naše bezpečnostní poradce, kteří vám rádi pomohou.

Klub DGSA

Na facebooku je vytvořena skupina, kde je možné diskutovat s ostaními členy: https://www.facebook.com/groups/KlubDGSA/

Kontakt

Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s.
Nad Sokolovnou 117/1,
147 00 Praha 4

tel.: +420 241 040 108
e-mail: skoleni@cesmad.com
WWW: https://adronline.cz/

 

Související informace:

Červen 2024

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31
3 4 5 6 7 8
11 12 14 15
18 19 20
26 27 28

Události v červnu 2024

Více >

© 2024 Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s. Nad Sokolovnou 117/1, 14700 Praha 4, E-mail: sdruzeni@cesmad-bohemia.cz
Tyto webové stránky podléhají licenci Creative Commons, využíváme Webarchiv | Cookies a GDPR

Webdesign: PeckaDesign

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se